top of page
Návrh bez názvu (16)_edited.png

Institut managementu rizik s.r.o.

ikona úlu prázdná

webová aplikace pro kompletní dokumentaci řízení rizik

Představte si svět, kde rizika ve zdravotnictví jsou minimalizována a pacienti mají důvěru v bezpečnost zdravotnických prostředků. Tato vize nás přivedla k založení Institutu managementu rizik s.r.o. v roce 2018.

Naše cesta začala se zaměřením na řízení rizik ve zdravotnictví. V průběhu času jsme rozšířili naše služby díky týmu špičkových odborníků, ale nakonec jsme se opět vrátili ke své původní vášni - risk managementu pro segment výroby zdravotnických prostředků, diagnostických zdravotnických prostředků in vitro a osobních ochranných prostředků.

Naši ideální zákazníci jsou výrobci těchto produktů, kteří se nebojí inovací a touží po dokonalosti ve svém oboru. Společnosti, které chtějí minimalizovat rizika a zajistit bezpečnost svých produktů pro konečné uživatele - pacienty.

Co nás odlišuje od konkurence? Naše unikátnost spočívá ve spojení odborných znalostí v oblasti řízení rizik s moderními technologiemi. V roce 2021 jsme dokončili vývoj naší webové aplikace IDARapp©, která poskytuje komplexní řešení pro analýzu a řízení rizik vašich prostředků v průběhu celého životního cyklu. Tato aplikace je nyní široce používána nejen námi, ale i našimi klienty.

V roce 2023 jsme spustili intenzivní vzdělávací kurz IDARapp© Master s podporou MPSV. Ten umožňuje účastníkům získat důkladné znalosti a dovednosti potřebné pro efektivní řízení rizik svých prostředků dle požadavků regulace MDR/IVDR a harmonizovaných norem. Naše odborné školení nabízí praktické přístupy a inovativní metody, které zákazníkům pomohou dosáhnout požadovaných kompetencí risk managera.

Volba naší společnosti jako partnera pro řízení rizik vašich prostředků přinese mnoho výhod. Nejenže získáte přístup k naší webové aplikaci IDARapp© a možnost účasti na kurzu IDARapp© Master, ale také budete mít k dispozici tým odborníků s bohatými zkušenostmi v oboru. Společně se zaměřujeme na dosažení vašich cílů.

Institut managementu rizik s.r.o. je tak více než jen další konzultační společností. Jsme váš partner v cestě za bezpečnějším zdravotnictvím a lepší budoucností pro nás všechny. Přidejte se k nám a společně dosáhneme výjimečných výsledků.

Institut managementu rizik s.r.o. - Vaše cesta k bezpečnosti a úspěchu ve zdravotnickém průmyslu.

ikona úlu prázdná
ikona úlu prázdná
ikona úlu prázdná
ikona úlu prázdná
Návrh bez názvu (16).png

Kontaktujte nás

Institut managementu rizik s.r.o.


                +420 775 064 250


                 institut@eumdr.cz


  nebo využijte kontaktní formulář níže

KONTAKT

Děkujeme za vaši zprávu!
Následující pracovní den se vám ozveme.

bottom of page