top of page
Návrh bez názvu (16)_edited.png

Institut managementu rizik s.r.o.

Představte si svět, kde rizika ve zdravotnictví jsou minimalizována a pacienti mají důvěru v bezpečnost zdravotnických prostředků. Tato vize nás přivedla k založení Institutu managementu rizik s.r.o. v roce 2018.

Naše cesta začala se zaměřením na řízení rizik ve zdravotnictví. V průběhu času jsme rozšířili naše služby díky týmu špičkových odborníků, ale nakonec jsme se opět vrátili ke své původní vášni - risk managementu pro segment výroby zdravotnických prostředků, diagnostických zdravotnických prostředků in vitro a osobních ochranných prostředků.

Naši ideální zákazníci jsou výrobci těchto produktů, kteří se nebojí inovací a touží po dokonalosti ve svém oboru. Společnosti, které chtějí minimalizovat rizika a zajistit bezpečnost svých produktů pro konečné uživatele - pacienty.

Co nás odlišuje od konkurence? Naše unikátnost spočívá ve spojení odborných znalostí v oblasti řízení rizik s moderními technologiemi. V roce 2021 jsme dokončili vývoj naší webové aplikace IDARapp©, která poskytuje komplexní řešení pro analýzu a řízení rizik vašich prostředků v průběhu celého životního cyklu. Tato aplikace je nyní široce používána nejen námi, ale i našimi klienty.

V roce 2023 jsme spustili intenzivní vzdělávací kurz IDARapp© Master s podporou MPSV. Ten umožňuje účastníkům získat důkladné znalosti a dovednosti potřebné pro efektivní řízení rizik svých prostředků dle požadavků regulace MDR/IVDR a harmonizovaných norem. Naše odborné školení nabízí praktické přístupy a inovativní metody, které zákazníkům pomohou dosáhnout požadovaných kompetencí risk managera.

Volba naší společnosti jako partnera pro řízení rizik vašich prostředků přinese mnoho výhod. Nejenže získáte přístup k naší webové aplikaci IDARapp© a možnost účasti na kurzu IDARapp© Master, ale také budete mít k dispozici tým odborníků s bohatými zkušenostmi v oboru. Společně se zaměřujeme na dosažení vašich cílů.

Institut managementu rizik s.r.o. je tak více než jen další konzultační společností. Jsme váš partner v cestě za bezpečnějším zdravotnictvím a lepší budoucností pro nás všechny. Přidejte se k nám a společně dosáhneme výjimečných výsledků.

Institut managementu rizik s.r.o. - Vaše cesta k bezpečnosti a úspěchu ve zdravotnickém průmyslu.

ikona úlu prázdná
ikona úlu prázdná
ikona úlu prázdná

webová aplikace pro kompletní dokumentaci řízení rizik

ikona úlu prázdná

Kontaktujte nás

Institut managementu rizik s.r.o.

Střížkov 6, 256 01 Struhařov

okr. Benešov u Prahy

+420 775.064.250

bottom of page