top of page

webová aplikace pro kompletní dokumentaci řízení rizik

20220520_155557.jpg

Dobrý den,

jsem risk managerka tělem i duší a mimo to jsem zakladatelkou a jednatelkou společnosti Institut managementu rizik s.r.o. Od roku 2013 se profesně zabývám řízením kvality a zejména řízením rizik ve zdravotnictví. Prošla jsem řadou vzdělávacích akcí, ať už akreditovaných, certifikovaných nebo prostě jen zaměřených na risk management. V roce 2016 jsem se díky vaší poptávce začala více zabývat risk managementem prostředků (ZP, IVD, OOP) a každým dnem zjišťuji, že to byl krok správným směrem. Díky zkušenostem s realizací zakázek mohu vám - svým klientům předávat nové a aktualizované informace, které vám pomohou splnit narůstající požadavky kladené na risk management  vašich prostředků.

ikona_prazdna-04.png
  • LinkedIn
PhDr. Jana Marsová, Ph.D.

o Institutu managementu rizik

Společnost Institut managementu rizik s.r.o. jsme založili s manželem (Ing. Jiří Marsa), který ve společnosti figuruje jako jednatel a s vámi - našimi klienty nejčastěji komunikuje ve věci smluv a faktur. Našim hlavním záměrem od začátku byl risk management. I když jsme v průběhu času naše služby díky skvělým spolupracovníkům rozšířili i na klinické hodnocení, tvorbu a správu technické dokumentace, kvality management a právní konzultace, naší doménou stále zůstává risk management.   

Díky realizovaným vzdělávacím aktivitám jsme se buď online nebo napřímo mohli s většinou z vás setkat.
S některými z vás jsme navázali spolupráci v rámci konzultací a nebo jsme pro vás realizovali malé, ale i velké zakázky.

Díky nastavenému trendu v posledních dvou letech jsme se přesunuli do online prostředí, bez nutnosti kanceláří a konferenčních prostor, což nám v podstatě umožňuje poskytovat služby bez značného navyšování cen.  

Minulý rok (2021) jsme dokončili a sami s našimi klienty začali používat webovou aplikaci IDARapp.

Jde o nesmírně užitečný a efektivní nástroj pro zavádění, udržování a dokumentování procesu risk managementu pro prostředky ZP, IVD a OOP, který šetří až 80 % finančních zdrojů a času strávený při administraci požadavků na řízení rizik. 

Nejčastěji aplikaci IDARapp používají mikro a malé firmy, které vyrábějí nejméně rizikové prostředky.
Mezi naše zákazníky a uživatele IDARapp patří ale i nadnárodní společnosti a výrobci prostředků středně
a vysoce rizikových prostředků. 

ikona_prazdna-04.png
ikona_prazdna-04.png
ikona_prazdna-04.png
ikona_prazdna-04.png

Uživatelé IDARapp 

Lipo logo.jpg
Bez názvu.png
logo MI.OPTICS.png
IMR s.r.o. (2).png
Logo AMBG_edited.jpg
logo.png
hildings logo.jpg
Klaro_logo-removebg-preview-removebg-preview.png
Šlapanský_FyzioPonk_logo-removebg-preview.png
dolejší logo.png
svorto logo.jpg
bottom of page