top of page

webová aplikace pro kompletní dokumentaci řízení rizik

Funkcionalita IDARapp  

Díky několika málo kliknutím jednoduše vytvoříte Plán řízení rizik pro neomezené množství prostředků v souladu s požadavky MDR/IVDR a harmonizované normy ISO 14971/A11:2020. 

01

Plán řízení rizik

02

Identifikace nebezpečí 

Identifikaci nebezpečí, nebezpečných situací, bezpečnostních charakteristik a nesprávného použití zvládnete snadno díky přehledným formulářům a celé řadě nápověd, při každém kliknutí.

Formulář pro analýzu rizik vás provede úplnou identifikací nebezpečí – sledu událostí – nebezpečných situací –poškození a umožní analyzovat každé primární nebo sekundární riziko pomocí metody FMECA. Aplikace sama vyhodnocuje kritičnost rizika. Díky krátkému formuláři s nápovědami ke každé položce můžete kontrolovat jednotlivá rizika a aplikace sama vytváří Karty rizik.

03

Analýza a kontrola rizik

04

Celkové zbytkové riziko

 

Vyhodnocení celkového zbytkového rizika vám nezabere více než 5 minut. Nápovědy a formulář s upozorněními vás provede celým vyhodnocením. 

Pro vytvoření dokumentace nemusíte mít znalosti risk managera. Stačí jedno kliknutí a aplikace sama generuje kompletní dokumentaci, tj. Plán managementu rizik a Zpráva managementu rizik s přílohami.

Navíc vám aplikace pro vaši kontrolu nebo kontrolu nadřízeným vytvoří další reporty a "excelovské, wordovské" přehledy pouhým jedním kliknutím.

05

Dokumentace řízení rizik

Uživatelé IDARapp© 

Lipo logo.jpg
Bez názvu.png
logo MI.OPTICS.png
Klaro_logo-removebg-preview-removebg-preview.png
Šlapanský_FyzioPonk_logo-removebg-preview.png
Logo AMBG_edited.jpg
logo.png
hildings logo.jpg
dolejší logo.png
Synga logo.png
gdt_logo.png
IMR s.r.o. (2).png
svorto logo.jpg
bottom of page